Nauczyciele

 Nauczyciele:

  1. Tończyk Paweł - dyrektor - przedmioty zawodowe - rolnictwo, biologia, chemia, technologia informacyjna i informatyka, wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna
  2. Pikula Marcin  - wicedyrektor - język polski, język angielski
  3. Kaiser Aneta – kierownik świetlicy
  4. Adasik-Danieluk Ewa – pedagog, j. niemiecki
  5. Błaszczyk Rafał - język polski, biblioteka, świetlica
  6. Bodus Justyna - język polski
  7. Buk Sławomir - historia, wiedza o społeczeństwie, wdż
  8. Bogaczyk Elżbieta - geografia, edukacja wczesnoszkolna
  9. Chołody Natalia - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe,
  10. Cieślińska Agnieszka -  fizyka, świetlica,
  11. Danieluk Maciej - zajęcia komputerowe, informatyka
  12. Dębowska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna
  13. Eliasz-Sierszulska Inga - matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka
  14. Grajek Agnieszka - historia, wiedza o społeczeństwie
  15. Grześkowiak Anita – język polski
  16. Grzewińska Gertruda - matematyka, biologia
  17. Jakubiak Mariusz - wychowanie fizyczne
  18. ks. Januchowski Krzysztof - religia
  19. Jung-Pikula Agnieszka - język polski
  20. Kaniewska Sylwia - biologia, przyroda
  21. Kasperkowiak Anna - język polski, wiedza o kulturze
  22. Katona Lidia - edukacja wczesnoszkolna
  23. Kołcz Patrycja – wychowanie fizyczne
  24. Kominiarek Mariola - biblioteka
  25. Kossowicz Bartosz - język angielski
  26. Kraska-Raczyńska Ewa - logopeda
  27. Kuberacka Maria - matematyka
  28. Kuberacki Andrzej  - informatyka, zajęcia komputerowe, matematyka
  29. Kuliberda Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  30. Kulpińska Edyta -
  31. Maciuba Elżbieta - język polski
  32. Matyjaszek Paulina - wychowanie fizyczne
  33. Matysiak Alina - edukacja wczesnoszkolna
  34. Mosiek Żaneta – religia, muzyka
  35. Pietras Anna - matematyka
  36. Politowska Oriana - język angielski
  37. Rozmarynowska Magdalena - chemia
  38. Stasiak-Dziczek Sylwia - język niemiecki
  39. Sturma Sylwia - technika, zajęcia komputerowe, informatyka, geografia
  40. Tończyk Renata - edukacja wczesnoszkolna
  41. Tomaszewska Renata – przedmioty zawodowe
  42. Tuliszkiewicz Emilia - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  43. Wieczorek Maciej - wychowanie fizyczne
  44. Woźniak Hanna - język niemiecki
  45. Wójcinski Bartłomiej - wychowanie fizyczne
  46. Zacharko Dariusz -  zajęcia komputerowe, informatyka, matematyka
  47. Żmudzińska Iga – przedmioty zawodowe

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 września 2010 20:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dominik Górski
Ilość wyświetleń: 13561
04 października 2019 13:29 (Maciej Danieluk) - Zmiana treści zakładki.
04 września 2018 13:39 (Maciej Danieluk) - Zmiana treści zakładki.
18 maja 2018 14:16 (Maciej Danieluk) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany