Nauczyciele

 

Nauczyciele:

 

  1. Tończyk Paweł - dyrektor - przedmioty zawodowe - rolnictwo, biologia, chemia, technologia informacyjna i informatyka, wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna
  2. Machaj-Socha Maria - wicedyrektor - muzyka, plastka, język polski, historia, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne
  3. Pikula Marcin  - wicedyrektor - język polski, język angielski
  4. Adasik-Danieluk Ewa - język niemiecki, biologia,  pedagog
  5. Berlik-Jakubiak Monika - wychowanie fizyczne
  6. Błaszczyk Rafał - język polski, biblioteka, świetlica
  7. Bodus Justyna - język polski
  8. Buk Sławomir - historia, wiedza o społeczeństwie, wdż
  9. Bogaczyk Elżbieta - geografia, edukacja wczesnoszkolna
  10. Chojnowska Jadwiga - chemia
  11. Chołody Natalia - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe,
  12. Cieślińska Agnieszka -  fizyka, świetlica,
  13. Danieluk Maciej - zajęcia komputerowe, informatyka
  14. Dębowska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna
  15. Eliasz-Sierszulska Inga - matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka
  16. Grajek Agnieszka - historia, wiedza o społeczeństwie
  17. Gruszka Wiesława - edukacja wczesnoszkolna, język polski
  18. Grzewińska Gertruda - matematyka, biologia
  19. Jakubiak Mariusz - wychowanie fizyczne
  20. Januchowski Krzysztof - religia
  21. Jung-Pikula Agnieszka - język polski
  22. Kaiser Aneta - język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości
  23. Kaniewska Sylwia - biologia, przyroda
  24. Kasperkowiak Anna - język polski, wiedza o kulturze
  25. Katona Lidia - edukacja wczesnoszkolna
  26. Kaźmierowska Roma - religia
  27. Kominiarek Mariola - biblioteka
  28. Kossowicz Bartosz - język angielski
  29. Kraska-Raczyńska Ewa - logopeda
  30. Kuberacka Maria - matematyka
  31. Kuberacki Andrzej  - informatyka, zajęcia komputerowe, matematyka
  32. Kuliberda Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  33. Maciuba Elżbieta - język polski
  34. Matyjaszek Paulina - wychowanie fizyczne
  35. Matysiak Alina - edukacja wczesnoszkolna
  36. Mosiek Żaneta - religia
  37. Pietras Anna - matematyka
  38. Politowska Oriana - język angielski
  39. Rozmarynowska Magdalena - chemia
  40. Stasiak-Dziczek Sylwia - język niemiecki
  41. Sturma Sylwia - technika, zajęcia komputerowe, informatyka, geografia
  42. Szmiel Wanda - plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne
  43. Szygenda Danuta - pedagog
  44. Tończyk Renata - edukacja wczesnoszkolna
  45. Tuliszkiewicz Emilia - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  46. Wehr Joanna - biologia
  47. Wieczorek Maciej - wychowanie fizyczne
  48. Woźniak Hanna - język niemiecki
  49. Wójcinski Bartłomiej - wychowanie fizyczne
  50. Zacharko Dariusz -  zajęcia komputerowe, informatyka, matematyka


 

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 września 2010 20:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dominik Górski
Ilość wyświetleń: 11096
27 stycznia 2017 11:22 (Maciej Danieluk) - Zmiana treści zakładki.
15 września 2016 10:22 (Dominik Górski) - Zmiana treści zakładki.
15 września 2016 10:22 (Dominik Górski) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany